Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Magia Elektryczności

Go down 
AutorWiadomość
Tano
Administrator
Tano


Liczba postów : 87
Data dołączenia : 03/07/2014
Skąd : wymiar Arnes !

Moja Postać
Wiek postaci: 19 lat
Tytuły:

Magia Elektryczności Empty
PisanieTemat: Magia Elektryczności   Magia Elektryczności Icon_minitimeCzw Lip 31, 2014 9:54 pm

Magia Elektryczności
Magia Elektryczności 21jad1f
Magia Elektryczności - rozszerzona magia ognia, praktykowana jedynie przez potężnych i doświadczonych magów. Dzięki przywiązaniu do ognia, zwiazaniu się z tym żywiołem mag jest w stanie wynieść swoją umiejętność na znacznie wyższy poziom. Elektryczność jest potężniejszą wersją ognia, znacznie szybszą i silniejszą, dającą znacznie większe możliwości rozwoju. Oczywiście opanowanie owej magii nie jest takie łatwe, zakłada się, że jedynie jeden mag nastu jest w stanie rozbudzić swoją moc, co czyni magię elektryczności znacznie bardziej elitarną. Jako że wywołanie tego żywiołu niesie ze sobą podobne uczucia co generowanie płomienia, wielu magów ma problemy z wygenerowaniem choćby iskierki.Duże podobieństwa pomiędzy magiami sprawiają, że jedynie magowie najbystrzejsi o doskonale rozwiniętych zmysłach są w stanie prawidłowo i w pełni zapanować nad elektrycznością. Pomimo różnego sposobu interpretacji przez magów jeden szczegół wykorzystywany jest przy każdorazowym użyciu błyskawicy. Szybki ruch ręką w tył przy równoczesnym zgięciu łokcia pomaga uformować elektryczność. Wśród magów ognia owy ruch nazywany jest "strzepnięciem ognia" ze względu na to, że umożliwia przestawienie użycia magii ognia na elektryczność. Choć ruch ten wykorzystywany jest przez większość z magów elektryczności zdarzyły się przypadki że najpotężniejsi z jego wykonawców czuli wewnętrzną więź z tym żywiołem, tak więc jego przywoływanie nie stanowiło dla nich najmniejszego problemu, czynili to tak łatwo jak władanie nad ogniem. Jednak uważa się, że jest to uwarunkowane cechami genetycznymi i szybkością w jakiej dany osobnik zapoznał się z żywiołem.
Magia Elektryczności jest magią rozszerzoną, dlatego dzielimy ją na poziomy 4-7
Bez posiadania rozszerzenia magii na poziomie 7 nie można awansować podstawy do poziomu 6.
Powrót do góry Go down
https://jigen.forumpl.net/t134-tano-raion#229
 
Magia Elektryczności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magia Piasku
» Magia Lodu
» Magia Metalu
» Magia Dźwięku
» Magia powietrza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga wiedzy :: Magia :: Dziedzina Nataro-
Skocz do: