IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Hanwei

Go down 
AutorWiadomość
Tano
Administrator
avatar

Liczba postów : 87
Data dołączenia : 03/07/2014
Skąd : wymiar Arnes !

Moja Postać
Wiek postaci: 19 lat
Tytuły:

PisanieTemat: Hanwei    Wto Lip 29, 2014 1:01 pm

Hanwei to jedna z dwóch konkurujących ze sobą organizacji. Od początku swego istnienia skupia się na magi - za wszelką cenę stara się ją rozbudzić w ludziach, korzystając nieraz z bardzo niebezpiecznych eksperymentów. Szacuje się, że organizacja powstała parę lat po wojnie Yukańskiej, także funkcjonuje już ponad 400 lat - powstała znacznie wcześniej niż Cybo. Choć podstawowym celem Hanwei jest wydobycie magicznych zdolności, organizacja przyjęła także formę polityczną i wojskową. Wszystkie służby ochrony, policja, wojsko bezpośrednio podlegają organizacji. Politycy namawiają do wspierania owej instytucji widząc w nich jedyną szansę na powrót rasy Yukan. Dzięki nastrojowi panującemu w wymiarze Arnes, Hanwei osiągnęło władzę, kontrolując praktycznie każdy zakamarek wymiaru. Obecnie, organizacja wykazuje ogromne zainteresowanie artefaktami. Poszukują ich na terenie całego wymiaru Arnes. Czasem ludzie zapuszczają się do świata Tedras, jednak jest to bardzo niebezpieczne ze względu na nieprzyjemne stosunki pomiędzy ludźmi a istotami magicznymi, także takowe ekspedycje zdarzają się jedynie w przypadkach wyjątkowych.


Rangi w organizacji:  • Pracownik – osoba wkraczająca w świat Hanwei, zwyczajny pracownik, bez żadnych specjalnych praw czy przywilejów. Jego zadaniem jest wykonywanie prostszych zleceń od pracodawców, zazwyczaj wykorzystuje się ich do roboty papierkowej lub głoszenia doskonałości organizacji.


  • Stróż bezpieczeństwa – ranga przeznaczona dla Pracowników, którzy wyrażają chęci służby zbrojnej, walki dla odzyskania magii. Ich zadaniem jest patrolowanie ulic i strzeżenie porządku w miastach. Przypominają policję.
  • Żołnierz bezpieczeństwa – ranga przeznaczona dla Stróżów bezpieczeństwa wykazujących się zdolnościami bojowymi oraz chęciami dalszego rozwoju. Dzięki treningowi dołączają oni do regularnego wojska, a ich nowym zadaniem staje się obrona ludzkości w stanach kryzysowych.
  • Dowódca bezpieczeństwa – szczyt kariery przeznaczony dla żołnierza. Dowódca akcji militarnych, przyjmuje polecenia bezpośrednio od Oficera lub Cienia jeśli został przydzielony do misji. Dowodzi oddziałami stworzonymi z żołnierzy, dowodzi na froncie.


  • Cień – czyli największa elita żołnierzy. Cień jest skrytobójcą, który wyzbył się człowieczeństwa. Działa w mroku wykonując najcięższą i nieraz najbrutalniejszą robotę. Głęboko wierzy w cel Hanwei i jest gotów poświęcić dla niego życie. Bez mrugnięcia okiem wykonuje polecenia od swoich zwierzchników, Dowódców Cieni i Oficerów.
  • Dowódca cieni – tytuł nadawany osobom, które poświęciły całe swoje życie Hanwei. Żyją celami organizacji, głęboko wierząc w każde słowo oficera. Wiedzą co jest najlepsze dla organizacji i zaryzykują własnym życiem lub towarzyszy by zrealizować zadanie. Dowodzą w najbardziej zaawansowanych misjach prowadząc grupy Cieni. Zlecenia przyjmują jedynie od Oficerów.


  • Oficer - dowódca organizacji zarządzający wszystkimi jednostkami w organizacji, jedynie Najwyższy Oficer ma od niego większą władzę. To oficerowie wymierzają dalsze cele organizacji i decydują o następnych posunięciach.
  • Najwyższy Oficer – jedyna ranga w całej organizacji należąca do głównego przywódcy. Oficer kontroluje całą działalność. Posiada decydujący głos upoważniający go do kontroli pozostałych oficerów. Jest mózgiem całego Hanwei, przez co strzeżony jest zazwyczaj przez najlepszych z Cieni.
Powrót do góry Go down
http://jigen.forumpl.net/t134-tano-raion#229
 
Hanwei
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Księga wiedzy :: Organizacje-
Skocz do: