IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

KP Seva Saji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: KP Seva Saji   Czw Sie 21, 2014 8:11 am

Imię: Seva
Nazwisko: Saji
Rasa: Upadła
Charakter: Seva to skryta i nie dostępna dziewczyna,raczej samotniczka. Jest neutralnie nastawiona ogólnie do innych lecz jeżeli tylko jej ktoś w czymś podpadnie to nie jest wtedy milusia.
Wygląd: Dziewczyna ma krótkie ciemno rude włosy, jej przenikliwe krwiste spojrzenie przeraza wielu którzy jej nie znają . Promienista cera bardzo dobrze zgrywa się z jej szczupła sylwetką, czarne skrzydła o rozpiętości proporcjonalnej do jej masy ciała dodaje jej mrocznego charakteru. Ubranie zwykle nosi też w kolorze czarnym, zazwyczaj jest to lekka bluzka o długim rękawie. czarne sztruksy oraz buty na płaskim niskim obcasie.
Historia: Dziewczyna przez znaczne mniejszą część swojego życia wychowywała się u rodziców, lecz gdy osiągnęła 30 lat postanowiła od nich uciec od tamtej pory nie ma pojęcia co się z nimi dzieje czy żyją i gdzie są, nie miała pojęcia dokąd ją los zaprowadzi, nie myślała nad tym . nawet nie brała nic ze sobą, po prostu wyszła i już nie wróciła.Po wyjściu z domu nie wiedziała co ze sobą zrobić wzniosła się więc w powietrze i przez kilka godzin leciała po prostu przed siebie.nie mając konkretnego celu.Nie mogła zatrzymać się u którego kol wiek członka rodziny bo jej rodzice byli pokłóceni z resztą rodziny. Od chwili wyjścia z domu nie miała nikogo mogła polegać tylko i wyłącznie na sobie , z resztą nie tylko od tego momentu bo od zawsze rodzice mieli ją gdzieś. Więc jej życie od początku nie było śliczne i kolorowe  tak jak u większości młodych . Seva wyrosła swego rodzaju awanturniczkę . Dziewczyna nie jest zbyt religijna więc i w życiu duchowym nie szuka oparcia bo dla niej to nie istnieje. Powracając do  jej ucieczki,lecąc tak  zastanawiała się dużo nad swoim życie o ile można to co ona przechodzi życiem, Leciała tak długo aż doleciała do pustkowia na którym stała mała drewniana chatka , bardzo ją to zaciekawiło i postanowiła zajrzeć, jak się okazało była pusta, ni było w niej żadnych rzeczy, ubrań ,szafek nawet łóżka Seva zdecydowała że się tu na jakiś czas zatrzyma.Lecz nie długo nacieszyła się nowym domem ponieważ zawitał do chatki na następny dzień jej właściciel. Był to człowiek, jak się okazało nie miał złych zamiarów, Seva wyjaśniła mu sytuację w jakiej się znajduje a on zaproponował że pokaże jej miejsce  w którym może zamieszkać i w którym jej pochodzenie nie będzie nikomu przeszkadzać. A tym miejscem okazało się Shinjitsu no Jigen.
Magia: Magia uzdrawiania i ognia poziom 1
Ekwipunek: -
Statystyki:
Siła: Podszkolony
Wytrzymałość: Nowicjusz
Zręczność: Amator
Kontrola Aury: Podszkolony
Walka Bronią : Przeciętny( +Bonus rasowy)
Ciekawostki:
Brak
Powrót do góry Go down
Hoshiko
Administrator

Liczba postów : 57
Data dołączenia : 29/07/2014

Moja Postać
Wiek postaci: 20 lat
Tytuły:

PisanieTemat: Re: KP Seva Saji   Sob Sie 30, 2014 2:09 pm

Oh well. Jest źle.
Przede wszystkim jest stanowczo za mało informacji o charakterze - niewiele mi te dwa zdania podczas prowadzenia sesji powiedzą. Rozpisz to dokładniej.
Co do historii... Ojej.
1. Na samym poczatku piszesz "Dziewczyna przez znaczne mniejszą część swojego życia", a potem "gdy osiągnęła 30 lat"... Z tego do mi wiadomo to 50/2=25, więc 30 to więcej niż połowa życia.
2. "Seva wyrosła swego rodzaju awanturniczkę . Dziewczyna nie jest zbyt religijna więc i w życiu duchowym nie szuka oparcia bo dla niej to nie istnieje." <-- to powinnaś umieścić w charakterze, a nie w historii.
3. " o ile można to co ona przechodzi życiem" <-- brakuje tu wyrazu nazwać
4. "którego kol wiek" <-- to jest jeden wyraz
5. " A tym miejscem okazało się Shinjitsu no Jigen." <-- Shinjitsu to Jigen to nazwa gry PBF! Nie możesz więc tak napisać. Rozejrzyj się po forum i przejrzyj lokacje i popraw ten karygodny błąd. Ewentualnie po prostu usuń to zdanie.
Już nie wspomnę o pisaniu nie z przymiotnikami razem, o dziesiątkach błędów interpunkcyjnych i o błędach językowych... Poza tym po poprawkach może ci zabraknąć historii na przekroczenie progu piętnastu linijek, więc zastanów się nad uzupełnieniem.

Gość

PisanieTemat: Re: KP Seva Saji   Sob Wrz 13, 2014 4:09 pm

Proszę o usunięcie konta, ponieważ nie mam siły na poprawę KP . Nie wiem czemu ale nie chce mi się męczyć tego heh. Pytania zadawać na gg xD (5607246)
Powrót do góry Go down
Hoshiko
Administrator

Liczba postów : 57
Data dołączenia : 29/07/2014

Moja Postać
Wiek postaci: 20 lat
Tytuły:

PisanieTemat: Re: KP Seva Saji   Sob Wrz 13, 2014 10:01 pm

Okej. Mam nadzieję, że to była przemyślana decyzja.
Konto zostanie usunięte na życzenie użytkownika.

PisanieTemat: Re: KP Seva Saji   Today at 6:31 am

Powrót do góry Go down

KP Seva Saji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1