Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kim ty jesteś, Narratorze?

Go down 
AutorWiadomość
Narrator

Narrator


Liczba postów : 2
Data dołączenia : 13/08/2014

Kim ty jesteś, Narratorze? Empty
PisanieTemat: Kim ty jesteś, Narratorze?   Kim ty jesteś, Narratorze? Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 9:41 pm

Szanowni gracze,

Pewnie część z was zainteresował fakt, że od kilku dni pojawił się gracz o nazwie Narrator (czyli ja). Podstawowe pytanie brzmi: kim jesteś i jaką pełnisz funkcję? Już wam wszystko wyjaśniam.

Narrator został wprowadzony razem z kilkoma innymi zmianami na forum (kolorystyka, awatary itd. - zostanie umieszczone na forum odpowiednie ogłoszenie z całą listą tychże reform). Jego zadanie ma polegać na... zapewnieniu rozgrywki graczom. W jaki sposób? Otóż zauważyliście, że dla graczy nie mających w pobliżu żadnego innego użytkownika forum utworzony został wraz z rozpoczęciem działalności gry temat pod tytułem "Nie mam z kim pisać". Otóż właśnie osoba Narratora załata tą dziurę i sprawi, że brak sesji czy też fabuły nie będzie więcej występował.

Krótko mówiąc: jeżeli gracz rozpoczyna sesję w jakimkolwiek miejscu np: przyjście do baru w mieście wymiaru Arnes, podróż przez pustkowia itd. to nad jego historią ma czuwać narrator, tworząc mu przygodę.

Narrator jak wiadomo opowiada historię. Wy decydujecie co zapisze dalej w karcie waszych dziejów.

Jak skontaktować się z Narratorem? Najlepiej poprzez prywatną wiadomość na forum lub GG (numer podany jest na stronie głównej).

PS: Ostatnia linijka została dodana z tego powodu, iż nie zawsze śledzę każdy temat. Warto mnie powiadomić o nowo powstałej sesji.
Powrót do góry Go down
 
Kim ty jesteś, Narratorze?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Regulamin :: Strefa gracza-
Skocz do: